Терорист путін звинувачує у відсутності переговорів щодо завершення війни Україну та НАТО

Російський диктатор-терорист володимир путін на форумі росія – Африка у Санкт-Петербурзі заявив, що він нібито готовий до переговорів для завершення війни, але з ним не хочуть говорити Україна, США та НАТО.

Про це повідомляє видання «Українська правда» із посиланням на росЗМІ.

«Усі протиріччя мають вирішуватися в ході переговорів, але проблема в тому, що з нами відмовляються вести переговори. В основі конфлікту лежить створення загроз росії з боку США і НАТО, а вони відмовляються від переговорів з питань забезпечення рівної безпеки для всіх, включаючи росію.

Та й сама Україна, точніше, сьогоднішній український режим, відмовляється від переговорів. Офіційно про це заявили – і президент України ухвалив декрет із цього питання, який забороняє вести переговори.

Ми готові до цих переговорів. Але ж ми не можемо нав’язувати ці переговори. Потрібно вести діалог і з того боку», — сказав путін.

Як відомо, під «переговорами» путін має на увазі те, що Київ та його союзники змиряться із захопленням української території на сході та півдні та погодяться з ключовими вимогами рф, як-от відмова від вступу України до НАТО. Сам путін готовності до поступок не демонструє.

Президент Володимир Зеленський наполягає, що для початку переговорів росія має вивести усі свої війська з української території. Ані Київ, ані його союзники не вірять, що росія не спробує і надалі захоплювати території після досягнення будь-яких домовленостей.

Читайте нас у Telegram, у FACEBOOK, на YOUTUBE, INSTA, Twitter та у GOOGLE новинах