MONATIK показав, як відпочиває від концертів у Америці

Український співак та тренер проекту «Голос. Діти» MONATIK, який став тріумфатором YUNA-2018: Тріумф Monatik, нагороди The Hardkiss та відкриття року Kazka YUNA-2018: Тріумф Monatik, нагороди The Hardkiss та відкриття року Kazka церемонії нагородження YUNA-2018, наразі перебуває в рамках свого туру США і Канадою.

У перервах між концертами артист проводить час дуже активно та насолоджується вільними хвилинами з користю.

Так, у один із вихідних команда MONATIK вирушила в Universal Park, де артист побував на студії неймовірно важливого для нього проекту «Голос».

«Ми сумуємо», — зізнався тренер проекту «Голос. Діти» у відео.

Наставник проекту «Голос. Діти» зараз подорожує Америкою в рамках свого туру США та Канадою. В перервах між концертами артист проводить час із користю. Monatik із Америки передав вітання «Голосу країни»

Також MONATIK поділився неймовірними знімками з парку атракціонів. Артистові з командою вдалося побувати на найдивовижніших атракціонах, а також на легендарному телешоу, фанатом якого є MONATIK.

«Враження — наше натхнення. Їхати довелося довго. Вранці і вночі незнайомою місцевістю. Я опинився в Спрінгфілді, потім на шоу Джиммі Феллона, далі переживав за Людину-Павука, Кінг-Конга, Гаррі, Бамблбі. Перетворився на Міньйона. Пірнав, літав, падав, стріляв, кричав, плакав, сміявся, чаклував, боявся, захоплювався, заблукав, знайшовся, сміявся, сміявся, бурчав, сміявся, тікав, рятував і дивився на найщасливіші обличчя», — поділився своїми враженнями співак.

Варто зауважити, що у артиста вже відбулося 3 концерти в Нью-Йорку, Філадельфії і Торонто. І вже зовсім скоро MONATIK зустрінеться з шанувальниками з Майамі, Сан-Франциско, Лос-Анджелеса і Чикаго.

Нагадаємо, нещодавно співак MONATIK показав, як створювався його кліп «То, от чего без ума» з карколомними трюками MONATIK показав, як створювався його кліп «То, от чего без ума» з карколомними трюками показав, як створювався його кліп «То, от чего без ума» з карколомними трюками.

 

Читайте нас у Telegram, у FACEBOOK, на YOUTUBE, INSTA, Twitter та у GOOGLE новинах